2.C NA ADAPTAČNÍM KURZU V PŘÍRODĚ

24. 4. 2024

Na dny 15. až 17. dubna 2024 byl pro žáky třídy sekunda naplánován třídenní adaptační kurz v přírodě. Jeho cílem bylo stmelení kolektivu a posílení spolupráce a komunikace mezi spolužáky. Při různorodých sportovních aktivitách měli studenti také objevit svůj potenciál a naučit se překonávat strach. ...

V novém areálu Březová, vystavěném ve stylu středověkého města, se celé třídy a dvou doprovázejících pedagogů ujal zkušený lektor s programem připraveným na míru. Na studenty tak čekaly aktivity typu paintball, laserové bludiště, horolezecká stěna, slaňování na lanech, bludiště v hradech, trampolíny a mnohé další. Žáci byli s programem velmi spokojení a dojem jim nezkazilo ani chladné počasí.

Třešničku na dortu představovala poslední večer diskotéka pro všechny žáky a studenty v resortu.

Mgr. Vít Funk