Okresní kolo Matematické olympiády

26. 4. 2017

Dne 4. 4.2017 naši žáci Martin Vaculík a Veronika Krušinová ze Sekundy reprezentovali svou třídu a zároveň celou naši školu v okresním kole Matematické olympiády ve Velkých Pavlovicích. Oba dva vybojovali v silné konkurenci velmi dobrá umístění.

Martin Vaculík se stal se svým 1. místem jedním ze dvou vítězů.

Veronika Krušinová získala rovněž pěkné umístění – stala se úspěšným řešitelem soutěže a obsadila celkové 6. místo.

Mgr. Radim Šebesta

Martin Vaculík se stal se svým 1. místem jedním ze dvou vítězů.

Mgr. Radim Šebesta