Poslední zvonění našich maturantů

29. 4. 2017

Dvě maturitní třídy 8.C a 4.A měly v pátek 28.4.2017 na naší škole poslední zvonění.Stejně tak jako celé studium těchto studentů i poslední zvonění bylo připraveno s odpovědností jim vlastní.

Bylo důstojné, zajímavé, k pousmání a viděli jsme i slzičky lítosti a smutku. Vždyť mezi námi prožili 8 a 4 roky. Tak ať je jejich příprava k maturitě neméně odpovědná a vykročení do nového dalšího života co nejkrásnější a nejúspěšnější!

Budete nám všem zase chybět!!!   V.K.

Budete nám všem zase chybět!!!                                                                      V.K.