Prima výlet s primou

20. 6. 2022

Naši primáni se už zanedlouho stanou žáky sekundy, ale než k tomu dojde, je zapotřebí ještě vykonat několik důležitých procedur. Jednou z těch nejdůležitějších je bezpochyby školní výlet.
Ve dnech 15. -16. 6. 2022 vyrazili žáci do Rožnova pod Radhoštěm a jeho okolí ...

Program byl opravdu nabitý: Pustevny se svojí stezkou v oblacích Valaška, Radhošť, Valašská dědina. Po středeční náročné pěší túře z Pusteven byla prohlídka Valašské dědiny vítaným osvěžením, zejména pak blízká setkání se zvířátky zde chovanými. (Některá děvčata se snažila zaměstnance muzea umluvit, aby jim prodali ty úžasně roztomilé malé králíčky, které zde chovají.)
Přestože cesta zpět do Hustopečí neproběhla vinou Českých drah úplně podle našich představ, věřím, že vzpomínka na hezké chvíle strávené v Beskydech zakrátko přemůže všechno nepohodlí, které jsme zažili.

Mgr. Barbora Klobásková