Studenti si opět užili představení TNT Theatre Britain

13. 4. 2017

V tomto školním roce se naši studenti zúčastnili dvou představení, která připravila divadelní skupina TNT Theatre Britain.

Tato představení se již tradičně konají v kulturním domě Semilasso v Brně. Divadlo TNT Theatre Britain připravuje klasická i moderní dramata anglických a amerických autorů. Představení jsou vedena v angličtině a jsou přizpůsobena úrovni středoškolských studentů. Na podzim navštívili naši studenti představení Oliver Twist a v dubnu představení Dracula. Obě dramata byla pro studenty nevšedním zážitkem a také příležitostí procvičit si porozumění mluvené angličtině. Už se těšíme na to, co pro nás angličtí herci připraví příští školní rok.

Mgr. Simona Chrastilová

Mgr. Simona Chrastilová